newtechs-logo

در نیوتکس تبلیغات بر پایه علم است

در دنیای کسب و کارهای مدرن ، اگر به فکر اجرای تبلیغات اصولی و بهره ور هستید ، می توانید از پلن های پر بازده نیوتکس استفاده نمایید

در اینجا می توانید شرح خدمات را به طور خلاصه مطالعه کنید. هم چنین بازه ی تعرفه های هر پلن نیز تشریح شده تا بتوانید بودجه تبلیغات خود را مدیریت کنید.

جهت ارتباط با بخش تبلیغات نیوتکس ، از طریق فرمی که در پایان همین صفحه وجود دارد پیام خود را ارسال نمایید.

بلوک های تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در نیوتکس به شکل بلوک های مربعی و مستطیلی و در جایگاه های مختلف ارائه می شوند. جهت احترام به کاربران فهیم این پرتال و همچنین افزایش اثر بخشی تبلیغات ، تعداد این جایگاه ها محدود و غیر قابل افزایش است. محل های قرارگیری این بلوک ها عبارت اند از :

۱- بلوک های مربعی و مستطیلی در صفحه اصلی وبسایت.

۲- بلوک های مربعی در سایدبار که در تمامی پست ها نمایش داده می شوند.

۳- دو بلوک مستطیلی که یکی بالای متن  و دیگری پایین متن تمام پست ها نمایش داده می شوند.

جهت افزایش تاثیر گذاری تبلیغ می توانید طراحی بنر خود را نیز به تیم تبلیغات نیوتکس بسپارید تا مطابق استراتژی های علم تبلیغات و با بهترین گرافیک طراحی و آماده گردد. در حال حاضر بازه قیمت بلوک های تبلیغات بنری با توجه به سایز و جایگاه آنها ، بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان برای هر ماه می باشد.

 

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی ، مطلبی است همچون دیگر مطالب وبسایت که به طور اختصاصی و با هدف تبلیغ برند شما نوشته می شود. در رپورتاژ آگهی ، علاوه بر اینکه برند شما تبلیغ می شود ، چند لینک فالو هم از دامنه نیوتکس دات آی آر دریافت می کنید که به بهبود جایگاه شما در گوگل کمک شایانی می کند.
 
به جهت حساسیتی که ما روی مطالبی که منتشر می کنیم داریم ، متن رپورتاژ شما توسط تیم تحریریه نیوتکس تهیه شده و پس از تایید شما  منتشر شده و به صورت دائمی روی سایت باقی خواهد ماند.
متن رپورتاژ شما توسط متخصصین برندینگ ، همراه با عکس های جذاب و بر اساس استراتژی های نوین تبلیغاتی تدوین خواهد شد تا بیشترین اثربخشی ممکن را داشته باشد.
 
تعرفه هر یک پست رپورتاژ در حال حاضر ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

تبلیغات در بستر شبکه های اجتماعی

نیوتکس طی سال ها توانسته یک بستر گسترده برای اجرای تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی فراهم کند. به عنوان مثال ما در اینستاگرام با بیش از ۵۰۰ پیج با موضوعات بسیار متنوع و مجموع بیش از ۱۰ میلیون فالوور و همچنین چندین اینفلوئنسر معروف و مطرح کشور همکاری می کنیم تا بتوانیم تبلیغات منحصر به فردی را به شکل شات های تبلیغاتی و یا استوری های لینک دار پیاده سازی کنیم. ما همچنین از پتانسیل دیگر شبکه ها همچون توییتر ، لینکداین و آپارات نیز بهره می بریم.

در شبکه های اجتماعی به دلیل ارتباط نزدیکی که با کاربران وجود دارد ، ظرفیت بسیار زیادی برای اجرای تبلیغات و پیاده سازی استراتژی های اثرگذاری بر ذهن بر مخاطب وجود دارد و ما از این ظرفیت به خوبی بهره می بریم.

کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی ترکیبی از چندین روش اجرایی هستند که بر اساس استراتژیِ تدوین شده به ترتیب اجرا خواهند شد. کمپین های کوچک در نیوتکس به صورت یک ماهه و سه ماهه تدوین می شوند. به عنوان مثال در یک کمپین یک ماهه ، ممکن است بر اساس راهبرد تعیین شده ، ۴ رپورتاژ آگهی + یک تبلیغ بنری در بالای پست های وبسایت + چندین استوری ویدیویی در اینستاگرام اجرا شوند. یا مثلا ممکن است یک کمپین نظرسنجی در بستر های مختلف همراه با جوایز برای شما راه اندازی شود تا ارتباط مستحکمی بین برند شما و ذهن مخاطب ایجاد شود.

اینکه چگونه کمپینی باید برای برند شما ساخته و اجرا شود پس از بررسی های کامل و متناسب با بودجه شما خواهد بود. هزینه اجرای کمپین های یک ماهه  و بیشتر در نیوتکس ، از ۵ میلیون تومان به بالا می باشد.

ساخت پلتفرم برندینگ

پلتفرم برندینگ به این معناست که راهبرد پیش روی برند شما حداقل تا یک سال آینده مشخص خواهد شد. هر پلتفرم برندسازی ممکن است ترکیبی از چند کمپین کوتاه و یا بلند مدت باشد. در پلتفرم برندینگ ، ما در نقش استراتژیست تبلیغات ، یک استراتژی بلند مدت برای برند شما تدوین خواهیم کرد که بسته به نوع آن ، در بستر های مختلف اجرا خواهد شد. به عنوان مثال در یک پلتفرم بزرگ ممکن است ما تبلیغات تلویزیونی برای شما تهیه کنیم.

علاوه بر مقوله ی تبلیغات ، در پلتفرم هایی که وظیفه شان ساختن و بزرگ کردن یک برند است ، ما اساسا به شکل دادن ماهیت برند شما می پردازیم که این امر ممکن است به ایجاد تغییرات بنیادین در روند کسب و کار شما منجر شود.

برای آغاز این نوع از همکاری ، از طریق فرم زیر ، با ما  ارتباط برقرار نمایید.